Zobacz jak łatwo i tanio jest u nas

  • Wypełniasz krótki formularz (zajmie Ci to 15 sekund) TUTAJ
  • Dostajesz oferty do wyboru
  • Kupujesz polisę - w naszym biurze/przez internet/telefon

Ubezpiecz swój dom

Ubezpieczenia dla rodziny to ubezpieczenia domu / mieszkania oraz jego wyposażenia stałego / ruchomego, a także ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, NNW w życiu prywatnym oraz inne.

Więcej

Ubezpiecz swój samochód

Ubezpieczenia dla rodziny to ubezpieczenia domu / mieszkania oraz jego wyposażenia stałego / ruchomego, a także ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, NNW w życiu prywatnym oraz inne.

Więcej

Ubezpiecz Iphona/laptop

Ubezpieczenia dla rodziny to ubezpieczenia domu / mieszkania oraz jego wyposażenia stałego / ruchomego, a także ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, NNW w życiu prywatnym oraz inne.

Więcej

Ubezpieczenia Warszawa

Jak zapłacić mniej za ubezpieczenia komunikacyjne OC samochodu w Warszawie!

Przy końcu artykułu mamy obiecaną niespodziankę! Możliwość wyliczania składek za pomocą automatu on-line!

Jeśli nie wykupisz obowiązkowego ubezpieczenia warszawa OC podlegasz karze!

Jest niemal pewne, że dostaniesz karę z ubezpieczeniowego funduszu gwarancyjnego. Wszystko za sprawą ” wirtualnego policjanta „, który wyszukuje w bazach danych pojazdów bez OC. Spóźnienie się  1 dzień powoduje, że możesz dostać już kilkaset złotych kary. Grzywna sięga kilku tysięcy!

Gorszy problem pojawia się  podczas szkody z naszej winy. Nie dość, że za naprawę uszkodzonego auta musiałbyś płacić sam, to dodatkowo Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny nałoży karę za brak obowiązkowej  polisy.

Co wpływa na cenę ubezpieczenia OC?

Co wpływa na cenę ubezpieczenia warszawa OC?

Podczas zakupu ubezpieczenia OC trzeba pamiętać, że zakres polisy jest zawsze taki sam. Nie ważne, którą firmę ubezpieczeniową wybierzesz. Jeśli więc jeden ubezpieczyciel oferuje Ci korzystniejszą ofertę ubezpieczenia Twojego auta niż inne towarzystwa, warto z tego skorzystać. Każde towarzystwo ustala ceny OC, biorąc pod uwagę głównie wiek właściciela samochodu oraz ilość lat za kierownicą itd. A różnice w cenach poszczególnych firm mogą być duże. Każde towarzystwo ubezpieczeniowe sprawdza klientów. I mimo, że każdy ubezpieczyciel może premiować różne czynniki, proponując niższą składkę ubezpieczenia  OC auta.

Ostatnio mamy w ofercie tanie OC dla posiadaczy aut mających ponad 25 lat! Zniżka to 50% ceny polisy!   Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Ważne jest miejsce zamieszkania kierowcy, miasta takie jak Warszawa o dużej gęstości zaludnienia. Tu statystycznie dochodzi do większej ilości zdarzeń drogowych. Ceny ubezpieczenia OC odgórnie są droższe niż w mniejszych podstołecznych miastach.

Innym czynnikiem wpływającym na cenę ubezpieczenia OC jest duża pojemność silnika, marka i model.

Innym czynnikiem wpływającym na cenę ubezpieczenia warszawa OC jest duża pojemność silnika, marka i model.

Nasze biuro jako dystrybutor ubezpieczeń posiada ofertę wielu firm, które pozwalają na szeroki wachlarz możliwości. Dla każdego znajdziemy odpowiednio atrakcyjną cenowo ofertę w mieście Warszawa i nie tylko!

W zależności od promocji w cenie OC potrafi znaleźć się dodatkowo:
ubezpieczenie assistance. Jest to pomoc w  naprawie pojazdu na miejscu zdarzenia i holowanie pojazdu tak ubezpieczonego.

Czy masz polisę Autocasco? Co daje AC posiadaczowi?

Co daje AC posiadaczowi ubezpieczenia warszawa?

Ubezpieczenie Autocasco (AC) jest ubezpieczeniem dobrowolnym zapewniającym pokrycie kosztów naprawy w razie uszkodzeń (np. stłuczki, wandalizmu ), aż do szkody całkowitej czyli utraty pojazdu. Dodatkowe ubezpieczenie tego typu chroni od utraty auta w wyniku kradzieży. Mówi się mając takie ubezpieczenie, że można spać spokojnie.

Ubezpieczenia warszawa AC oferuje możliwość wyboru wariantów. Klien sam decyduje o zakresie ubezpieczenia. Może zdecydować się na wariant tylko kradzieżowy lub tylko działający w ramach kolizji na drodze. Ma to wpływ na wysokość składki. Szczegóły oferty znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczeń lub można je zawsze omówić z  konsultantem naszej firmy.

Ochrona Autocasco działa z reguły standardowo na terenie Unii Europejskiej, a niektóre jego warianty także na terenie pozostałej Europy.

posiadając ac Zapewnisz sobie szeroką ochronę w nieprzewidzianych sytuacjach na drodze i w czasie gdy auto jest na parkingu!

Kiedy ubezpieczenie AC nie działa?

Autocasco nie działa w momencie gdy kierujący był nietrzeźwy. Problemem w uzyskaniu odszkodowania pojawia się w przypadku celowych zaniedbań z naszej winy.

Zadzwoń pod numer telefonu a dowiesz się więcej!

81 444 58 08 lub 503 350 244

Oferujemy atrakcyjne ceny, przekonaj się – zadzwoń lub przyjedź. Nie zwlekaj, zawsze bądź UBEZPIECZONY A NIE POKRZYWDZONY!