Zobacz jak łatwo i tanio jest u nas

  • Wypełniasz krótki formularz (zajmie Ci to 15 sekund) TUTAJ
  • Dostajesz oferty do wyboru
  • Kupujesz polisę - w naszym biurze/przez internet/telefon

Ubezpiecz swój dom

Ubezpieczenia dla rodziny to ubezpieczenia domu / mieszkania oraz jego wyposażenia stałego / ruchomego, a także ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, NNW w życiu prywatnym oraz inne.

Więcej

Ubezpiecz swój samochód

Ubezpieczenia dla rodziny to ubezpieczenia domu / mieszkania oraz jego wyposażenia stałego / ruchomego, a także ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, NNW w życiu prywatnym oraz inne.

Więcej

Ubezpiecz Iphona/laptop

Ubezpieczenia dla rodziny to ubezpieczenia domu / mieszkania oraz jego wyposażenia stałego / ruchomego, a także ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, NNW w życiu prywatnym oraz inne.

Więcej

Ubezpieczenia Lublin

Ubezpieczenia lublin OC samochodu nie musi być drogie!

Ubezpieczenia lublin OC samochodu nie musi być drogie!

Na początek trochę teorii. W następnych akapitach nasza oferta i propozycja.

Na końcu artykułu mamy niespodziankę! Automat do wyliczania składek on-line.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) jest obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy samochodów zarejestrowanych w Polsce. Obejmuje ono szkody związane z udziałem samochodu w ruchu drogowym, których następstwem jest m.in. uszkodzenie lub zniszczenie mienia oraz utrata życia lub zdrowia przez osoby poszkodowane w wypadku. Warunki ubezpieczenia reguluje Ustawa z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych.

A co się stanie jeśli nie wykupisz obowiązkowego ubezpieczenia lublin OC?

Jest niemal pewne, że dostaniesz karę z ubezpieczeniowego funduszu gwarancyjnego. Tak zwany ” wirtualny policjant ” wyszukuje w bazach danych pojazdów bez OC. Za spóźnienie się o nawet 1 dzień można dostać już kilkaset złotych kary.

Większe problemy pojawiają się podczas szkody z naszej winy. Tak, tak jesteśmy świetnymi kierowcami ale pamiętajmy – wszystko może się zdarzyć… Nie dość, że za naprawę uszkodzonego auta musiałbyś płacić sami, to dodatkowo Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny nałoży karę za brak obowiązkowej ustawowo polisy.

Co wpływa na cenę ubezpieczenia Lublin OC?

Co wpływa na cenę ubezpieczenia lublin OC?

Podczas zakupu ubezpieczenia OC trzeba pamiętać, że zakres polisy jest zawsze taki sam, bez względu na to, którą firmę ubezpieczeniową wybierzesz. Jeśli więc jeden ubezpieczyciel oferuje Ci dużo korzystniejszą ofertę ubezpieczenia auta niż konkurencyjne towarzystwa, warto z tego skorzystać. W przypadku komunikacyjnego ubezpieczenia OC warto kierować się ceną polisy.

Każde towarzystwo ustala ceny OC, biorąc pod uwagę wiek właściciela samochodu, jego doświadczenie w kierowaniu wg stażu za kierownicą itd. Różnice w cenach poszczególnych firm mogą być naprawdę duże. Każde towarzystwo ubezpieczeniowe bacznie sprawdza swoich klientów. I mimo, że każdy ubezpieczyciel może premiować inne czynniki, proponując niższą składkę ubezpieczenia samochodu. Część elementów brana jest pod uwagę przez każdego z nich w taki sam sposób.

Najniższe składki proponowane są bezszkodowym kierowcom, a najwyższe młodym (z reguły do 29. roku życia) oraz tym, którzy mają na swoim koncie szkodę lub kilka.

Ważne jest miejsce zamieszkania kierowcy, miasta takie jak Lublin, Zamość, Puławy o dużej gęstości zaludnienia to te, w których statystycznie dochodzi do większej ilości zdarzeń drogowych. Te będą droższe po względem ceny ubezpieczenia OC.

Najważniejszym czynnikiem wpływającym na cenę jest pojemność silnika, potem marka, model i wiek.

Najważniejszym czynnikiem wpływającym na cenę jest pojemność silnika, potem marka, model i wiek.

Nasze biuro jako dystrybutor ubezpieczeń posiada wiele firm ubezpieczeniowych w swojej ofercie. To pozwala na znalezienie odpowiednio atrakcyjnej cenowo oferty w mieście Lublin, Zamość, Puławy i nie tylko!

W zależności od promocji w cenie OC potrafi znaleźć się również dodatkowo:
ubezpieczenie assistance, które obejmuje naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia i holowanie pojazdu ubezpieczonego.
Więcej o Assistance przeczytasz w skrócie dalej a my zapraszamy do zapytania o ofertę specjalną dla Ciebie!

Zadzwoń lub przyjdź do nas pod adres Lublin, ul. Wolska 11 tel.  81 444 58 08 lub 503 350 244 .

Co daje ubezpieczenie Assistance?

Ubezpieczenie Assistance zapewnia szybką pomoc w wielu trudnych sytuacjach, które mogą Cię spotkać Cię na drodze. Może to być awaria, wypadek lub kradzież samochodu. Jeżeli zabraknie Ci paliwa, przebijesz oponę lub po prostu nie możesz odpalić samochodu to zawsze możesz liczyć na pomoc drogową. Firma Ubezpieczeniowa, w zależności od pakietu zorganizuje pojazd zastępczy. Taki pakiet może mieć też możliwość zapewnienia noclegu, przewozu medycznego, opieki prawnika…
Assistance jest dostępny do pakietów OC lub OC i AC.

Ubezpieczenie Autocasco czyli ochrona od losowych szkód komunikacyjnych.

Ubezpieczenie Autocasco (AC) jest ubezpieczeniem dobrowolnym zapewniającym pokrycie kosztów naprawy. Odszkodowanie w wielu sytuacjach od drobnych uszkodzeń (np. stłuczki, wandalizmu,zdarzeń losowych), aż do szkody całkowitej czyli utraty samochodu w wyniku pożaru lub działania sił natury. Dodatkowe ubezpieczenie tego typu chroni od utraty pojazdu w wyniku kradzieży.

AC oferuje możliwość wyboru wariantów polegających na wypłacie odszkodowania bezpośrednio Klientowi albo możliwość likwidacji szkody bezgotówkowo w profesjonalnym serwisie. Pozostawiamy Klientowi możliwość wyboru warsztatu, w którym ma zostać dokonana naprawa uszkodzonego pojazdu. Szczegóły oferty znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczeń lub można je omówić z naszym konsultantem.

Ochrona Autocasco działa standardowo w Polsce i na terenie Unii Europejskiej, a niektóre jego warianty także na terenie pozostałej Europy. Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie Autocasco.

Kiedy AC nie działa!

Autocasco nie działa w momencie gdy kierujący był nietrzeźwy. Problemem w uzyskaniu odszkodowania pojawia się w przypadku celowych zaniedbań z naszej winy.

Zapewnisz sobie szeroką ochronę w sytuacjach szkód na drodze i podczas pozostawienia na parkingu.

Oferujemy atrakcyjne ceny – przekonaj się i zadzwoń lub przyjedź. Nie zwlekaj bądź UBEZPIECZONY A NIE POKRZYWDZONY!